O společnosti AUDICA


Dlouholetá zkušenost, praxe a cit pro detail. Vzděláváme jen to, čemu hluboce rozumíme. Cílem není jen pochopit teorii, ale aplikovat praxi. Každý z nás je odborník na jinou oblast. Síla je v kombinaci znalostí a v individuálním přístupu.

Toto jsou naše výsledky
572

konzultací

115

vyřešených případů

63

korporátních klientů

Náš tým

Bc. Pavlína Langerová

Vystudovala VŠ mezinárodních a veřejných vztahů v Praze, působila v několika manažerských a obchodních funkcích. Je certifikovaná lektorka agentury CzechInvest pro oblast rozvoje a motivace pracovníků, absolventem mezinárodní zkoušky z Marketingu CIMA A i držitelkou certifikátu Externí mezinárodní kouč. Působí jako lektor – trenér se zaměřením na komunikační a obchodní dovednosti, výstavnictví, prezentační dovednosti, školení pro call centra, PR, marketing, business etiketu (zkouška u p. Ladislava Špačka), týmovou spolupráci, zážitkovou pedagogiku, kreativitu, řešení konfliktů a rétoriku včetně hygieny hlasu. Lektorská a konzultační činnost: ABB, ČEZ, RWE, Seznam.cz, BVV, CzechTrade, Veolia Voda, Fei company, skupina Českomoravský beton, Skanska, Seznam.cz, BVV, CzechTrade, P-D Refractories, eD' system Czech, Belkin, Siemens, Dileris, RWE Transgas, Aeroholding Praha, Česká zbrojovka, AWT, TON, Inogy, ŠKODA AUTO, Bioveta, Tatra Kopřivnice a další.

Ing. Lucie Zumrová, Ph.D.

Je absolventkou ESF Masarykovy univerzity a doktorandského studia na VŠE se specializací na marketing. Je Certifikovaným marketérem České marketingové společnosti. Od roku 1996 působila ve společnosti Veletrhy Brno, a.s. na různých pozicích souvisejících s marketingem a komunikací, od roku 2004 na pozici ředitelky marketingu. Je předsedkyní regionálního klubu Brno České marketingové společnosti, v letech 2004-2007 byla členkou národních a mezinárodních svazů a asociací v oblasti marketingu a výstavnictví (UFI Marketing Committee, Marketingová rada města Brna a další). V současnosti koordinuje v nadnárodní společnosti FCC Česká republika oblast PR a marketingu. Specializuje na poradenství v oblasti marketingu, veletržnictví a komunikace.

Dr. Ing. Otakar Fojt

Absolvoval Fakultu elektrotechniky a informatiky Vysokého učení technického v Brně (obor biomedicínské inženýrství, Ing. 1994, Dr. 1997). V roce 1996 obdržel prestižní britské vládní Chevening stipendium a studoval na Merton koleji Oxfordské univerzity. Pak čtyři roky pracoval jako postdoc na Katedře matematiky Univerzity v Yorku. Byl také výzkumníkem ve Fields Institutu v Torontu a přednášel na britských a kanadských univerzitách. V letech 2001-2 vedl malou technologickou společnost v Brně. Od roku 2003 pracuje jako vědecký diplomat britské Science and Innovation network, součásti britského Ministerstva zahraničí a commonwealthu, na britském velvyslanectví v Praze. Od roku 2017 je regionálním ředitelem sítě vědeckých diplomatů britské Science and Innovation Network pro střední a východní Evropu. Je také místopředsedou Správní rady Univerzity Palackého v Olomouci a členem Vědecké rady CEITEC Masarykovy University. V poledních deseti letech moderoval, přednášel a organizoval více než 100 konferencí a seminářů v různých oblastech vědy, technologií a inovací. Bohaté zkušenosti s lektorskou činností v mnoha oborech, zejména v oblasti moderních technologií, inovací a ochraně duševního vlastnictví.

Ing. Eva Vacíková

Jako projektový manažer a senior konzultantka realizovala projekty a tréninky pro klienty zaměřené na efektivnost využití lidského potenciálu. Prošla vybudováním kariéry v řízení lidských zdrojů včetně PR. V Česku, Bulharsku a Polsku zavedla moderní a funkční personální systémy odrážející potřeby trhu: organizační management, výběr a nábor, rozvoj a vzdělávání, hodnocení a odměňování, motivace.

Partneři


FEKT VUT

Czech Trade

Český institut pro marketing

Česká asociace koučů

Hospodářská komora Břeclav