Fotogalerie

AktualityŘíjen 2018

Leadreship - naučte se vést lidi prakticky


Zveme vás 11.10. 2018 na seminář věnovaný vedení a řízení lidí, na aktuální trendy, rozdílu manažer a lídr, kde si mimo jiné vyzkoušíte svůj styl vedení a dovednosti si převedete do vlastní praxe. Seminář bude probíhat na OHK Břeclav, přihlásit se můžete zde: https://ohkbreclav.cz/seminar/leadreship-naucte-se-vest-lidi-prakticky.


Leden 2017

Business etiketa 8.3. a Praktická asertivita a obrana proti syndromu vyhoření 12.9.


Semináře jsou realizovány ve spolupráci s Komorou Přerov pro jednotlivé zástupce firem

Semináře jsou interaktivní, na potřeby účastníků, včetně novinek v daném tématu

Praktická asertivita, využití asertivity proti syndromu vyhoření
Základy nejen obchodní etikety
Odkaz na jiný zdroj.


Prosinec 2016

Certifikace na Týmový koučink


Cetifikát Pavlína Langerová - lektorka, koučka, získala certifikaci i na Týmové koučování

Certifikace umožňuje vést profesionálně týmy ve firmách a společnostech z různých oborů (podnikání, školství, státní správa, apod.)

Jde o metodu práce se skupinou nebo týmem, jejímž cílem je zvýšit potenciál skupiny a co nejvíce snižovat bariéry, které její výkon omezovaly Dále připravit týmy či skupiny na změny a umět je přijmout – chance management.


Červen 2015

Článek o jednatelce společnosti AUDICA


Ilustrační obrázekProfesní magazín Best Of, zaměřený na rozhovory o lidech vynikajících ve svých profesích, udělal rozhovor s jednatelkou, Pavlína Langerovou – o podnikání i její lásce k vodě.

Odkaz na jiný zdroj.


Červen 2015

Nová podoba webu AUDICA


Ilustrační obrázekPro své klienty i účastníky seminářů chystáme do konce prázdnin novou podobu webovských stránek.

Po několika letech provozu současných webových stránek www.audica.cz připravujeme jejich novou podobu. Cílem je zjednodušit vyhledávání
a zpřístupnit návštěvníkům stránek co nejvíce informací o seminářích, lektorech, aktuálních tématech i novinkách a trendech ve vzdělávání.

Co nového stránky přinesou:

- jednoduchost ovládání, přehlednost informací, přitažlivý design
- snadné vyhledávání informací o vzdělávání
- novinky a trendy

Těšíme se na Vaši návštěvu našich nových stránek.

Pavlína Langerová, jednatelka, lektorka, koučka


Říjen 2014

Marketingová spolupráce s firmou Nanospol, s.r.o.


Společnost AUDICA navázala spolupráci v rámci marketingových aktivit se společností Nanospol, která je českým výrobcem funkčního prádla
z nanovláken.Vybavila i elitní jednotku českých policejních potápěčů z Odboru speciálních potápěčských činností v Brně, se kterou jednatelka společnosti spolupracuje v oblasti marketingu a PR.

Rozhovor se šéfem elitních potápěčů

http://www.nanospol.cz/


Září 2014

Aktuální otevřená školení v říjnu


V dnešní době je business orientován na zákazníka. K tomu patří profesionální obchodní dovednosti, protože business dělá vždy konkrétní zástupce společnosti
s partnerem na druhé straně.
Proto lektorka Pavlína Langerová připravila výcvikový kurz: Obchodník moderní doby. Na den 2. 10. 2014 ve spolupráci s Obchodní hospodářskou komorou Břeclav
v krásném prostředí Lázní Lednice, a na den 1.10. 2014 v prostorách Hospodářské komory Přerov. Je možné zajistit i zdarma dopravu z Brna a zpět.

Odkaz na jiný zdroj.

Odkaz na jiný zdroj.


Srpen 2014

Školení Obchodník moderní doby


Na den 2. 10. 2014 ve spolupráci s Obchodní hospodářskou komorou Břeclav připravila lektorka Pavlína Langerová výcvikový kurz: Obchodník moderní doby. Realizace bude v krásném prostředí Lázní Lednice. Je možné zajistit i zdarma dopravu z Brna a zpět.

Odkaz na jiný zdroj.


Červenec 2014

Týmové bubnování


Ilustrační obrázek Lektorka a jednatelka společnosti, Pavlína Langerová, se podílela na přípravě teambuildingového programu pro pracovníky ze společnosti Česká lékárna, a.s. Vyvrcholením programu bylo týmové bubnování v krásném prostředí Moravského krasu. Ilustrační obrázekPro všechny jednoznačně zajímavý a skvělý zážitek.Červen 2014

Oslava narozenin britské královny


Ilustrační obrázek Pavlína Langerová se zúčastnila slavnostního setkání na Brněnské přehradě u příležitosti oslav narozenin jejího veličenstva, britské královny Alžběty II. Akci pořádala britská ambasáda. S velvyslankyní si připili nejen zástupci ambasády, např. vědecký atašé Britského velvyslanectví v Praze Dr. Otakar Fojt, ale i politici, byznysmeni i osobnosti z justice. Ilustrační obrázekCelou akci,
která se konala na parníku, zajišťoval z hlediska bezpečnosti Odbor speciálních potápěčských činností v Brně, se kterým jednatelka společnosti spolupracuje v oblasti marketingu a PR.


Květen 2014

Téma: ICT dovednosti v Brně


Ilustrační obrázek Společnost AUDICA spolupracuje v rámci rozšířené výuky ICT dovednostní s Ústavem teoretické a experimentální elektrotechniky, FEKT, VUT v Brně. Účastníci z různých firem oceňují výuku v počítačové moderní učebně. Vše je vždy vedeno prakticky a na konkrétních příkladech z daného prostředí
v souladu s tím, Ilustrační obrázekjak lektoři společnosti AUDICA pracují, tj. že na prvním místě je účastník a získání dovedností do jeho praxe viz foto.


Duben 2014

Spolupráce s Českou zbrojovkou a.s.


Společnost AUDICA navázala spolupráci s oddělením marketingu firmy Česká zbrojovka a.s., sídlící v Uherské Brodě. Jedná se o společnost, která vyrábí ruční palné zbraně a působí i v oblasti přesného strojírenství.
Spolupráce se týká oblasti koučování manažerů marketingu, profesionálních prezentačních dovedností a veletržnictví.

Odkaz na jiný zdroj.


Březen 2014

Mezinárodní konference v Praze


Ilustrační obrázek Pod záštitou Mgr. Petra Gazdíka, místopředsedy Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky, se v Praze v prostorách Rezidence primátora hlavního města Prahy, konala konference zaměřená na pomoc lidem s poruchou autistického spektra. Ilustrační obrázekPavlína Langerová, jako lektorka, vedla každý den workshopy zaměřené na zvládání stresu a předcházení syndromu vyhoření. Vše bylo vedené velmi prakticky včetně cvičení – viz foto.

Odkaz na jiný zdroj.


Únor 2014

Šikana a špinavé útoky v komunikaci


Šikana ve školách je tématem projektu Prevence násilí od třetí strany na školách v Jihomoravském kraji. Pavlína Langerová, jednatelka a lektorka, vede semináře na zvládnutí asertivních technik a konfliktů. Také pro firmy a obchodní společnosti je téma Jak se bránit před špinavými triky v komunikaci velmi žádané.

Odkaz na jiný zdroj.


Leden 2014

Nový vzdělávací program Master of Business for Competitiveness


Jednatelka společnosti Pavlína Langerová se stala lektorem pro vzdělávací program MBA v oblasti Řízení lidských zdrojů a Manažerských kompetencí.

Odkaz na jiný zdroj.


Prosinec 2013

Pavlína Langerová je akreditovaný lektor
na výuku marketingového programu CIMA


Ilustrační obrázek Jednatelka a lektorka společnosti AUDICA, paní Langerová, složila úspěšně zkoušky, a stala se tak akreditovaným lektorem Českého institutu pro marketing. Může tak tento ucelený program marketingu učit.

Odkaz na jiný zdroj.


Listopad 2013

Vyjádření pro časopis Lobby


Ilustrační obrázek Jednatelka společnosti Pavlína Langerová byla požádána redakcí časopisu Lobby o vyjádření k tomu, co čekají manažeři od nové vlády.

Odkaz na jiný zdroj.


Říjen 2013

Podpora soutěže v malování pro děti se speciálními potřebami


Ilustrační obrázek Společnost AUDICA podpořila sponzorsky i účastí v hodnotící komisi soutěž pro děti, "Malujeme bez hranic". Na snímku je jednatelka společnosti P. Langerová s žákyní Anrejkou z Mateřské školy speciální, Základní školy speciální a Praktické školy Brno, Ibsenova 1 a s jejím vítězným obrázkem. Ilustrační obrázek Na dalším snímku je společně s ředitelem Ibsenky, PaedDr. Petrem Hanákem, Ph.D., který z titulu své funkce celou soutěž inicioval a organizačně zastřešil.

Ilustrační obrázek Více informací v příloze.

Odkaz na jiný zdroj.


Září 2013

Jak využít veletrh pro váš byznys


Ilustrační obrázekJednatelka společnosti Pavlína Langerová poskytla rozhovor pro Hospodářské noviny o zkušenostech s přípravou firem na veletrhy.

Odkaz na jiný zdroj.


Srpen 2013

Spolupráce na “Odborném vzdělávání zaměstnanců společnosti RILEXTRADERS”


Ilustrační obrázekSpolečnost AUDICA organizuje pro danou společnost vzdělávací semináře na téma Rovné příležitosti žen a mužů a Vzdělávání v oblasti výpočetní techniky, práva i marketingu v rámci projektu z ESF pod registračním číslem CZ.1.04/1.1.02/94.01311. Projekt je velmi dobře nastaven a účastníci už nyní oceňují jeho přímý a praktický přínos.


Červenec 2013

Proškolení operátorů call centra RWE


Ilustrační obrázekPavlína Langerová právě dokončila proškolení 60 operátorů na téma profesionální komunikace po telefonu a praktické rétoriky. O spokojenosti vypovídá děkovný e-mail z oddělení Call centra 2, Senior specialistky procesu: Ráda bych Vám i já touto cestou poděkovala za školení operátorů. Od všech 60 lidí zní naší společností jen chvála na Vás a Vaše školení. Přeji Vám hodně spokojených skupin a hodně elánu do dalšího školení.


Červen 2013

Oslava narozenin britské královny


Ilustrační obrázekJednatelka společnosti Pavlína Langerová se zúčastnila slavnostního setkání na Špilberku u příležitosti oslav narozenin jejího veličenstva, britské královny Alžběty II. Akci pořádala britská ambasáda. Foto zleva: Vědecký atašé Britského velvyslanectví v Praze Dr. Otakar Fojt, dále plk. PhDr. Lubomír Znojil, Odbor speciálních potápěčských Ilustrační obrázekčinností v Brně a jednatel stavební firmy D.I.S, spol. s r.o., ing. Richard Lang.

Odkaz na jiný zdroj.


Květen 2013

AUDICA radí, jak uspět na veletrhu


Ilustrační obrázekJednatelka společnosti, Pavlína Langerová, byla požádána redakcí Hospodářkých novin, o zhodnocení zkušeností
v přípravě firem na tuzemské a zahraniční veletrhy – viz příloha.

Odkaz na jiný zdroj.


Duben 2013

Nová témata školení


Společnost AUDICA připravila pro své klienty nové témata: Sebedisciplínu, Work-live balance – aneb slaďování pracovního a osobního života, Rétoriku a hygienu hlasu, Stereotypy versus realita, Přípravu a provedení AC, Business etiketu a Cílevědomý koučink do praxe.
Anotace Vám rádi zašleme e-mailem.


Březen 2013 Ilustrační obrázek

Nová lektorka do týmu AUDICA


Paní Jana Kaněvová, jako zkušená lektorka s velkou praxí, rozšířila tým společenosti AUDICA. Je odborník na oblast manažerského vzdělávání.

Lektroský tým ...


Leden 2013 Ilustrační obrázek

Akreditace vzdělávání dospělých


Jednatelka společnosti Pavlína Langerová úspěšně složila zkoušky a stala se akreditovanou lektorkou ve vzdělávání dospělých.


Prosinec 2012 Ilustrační obrázek

Akreditace profesionálního kouče


Jednatelka společnosti Pavlína Langerová úspěšně složila zkoušky a stala se Akreditovaným externím profesionálním koučem.


Listopad 2012

Typologie osobnosti GPOP


Ilustrační obrázekJednatelka společnosti Pavlína Langerová získala certifikát
o proškolení na práci s testy GPOP. GPOP je metoda velmi podobná typologii MBTI (Step II) a nabízí navíc ještě škálu způsobu reakce na stres. Tato metoda se konceptuálně překrývá s metodou Big Five a s Jungovskou typologií. Test má zpracované normy na českou populaci (jedná se o standardní psychodiagnostickou metodu), výstupy tak jsou hodnotnější než z podobných metod.


Pozvánka na výstavu autorských šperků


Ilustrační obrázekSpolečnost AUDICA je partnerem výstavy soudobých autorských šperků, např. tvorby Zdeňka Vacka a Daniela Pošty, šperkařského dua tvořícího pod názvem Zorya, kteří získali titul Grand designér roku 2011.


Říjen 2012

Konference v Praze, Porozumění je zázrak


Ilustrační obrázekJednatelka společnosti Pavlína Langerová vystoupila v Praze,
v Primátorské rezidenci, na konferenci Nadačního fondu Porozumění.Téma bylo zaměřeno na potřebu Kontaktní sestry
a komunikace mezi zdravotníky a pacienty. Cílem přednášky bylo ukázat komunikační bariéry a zásady profesionální komunikace.
Více informací v příloze.

Program v PDF zde.
Konference v Praze
Odkaz na audio záznam


Říjen 2012

Otevřené semináře pro jednotlivce


Společnost AUDICA ve spolupráci s OKRESNÍ HOSPODÁŘSKOU KOMOROU PŘEROV připravila semináře pro jednotlivce.

Ty jsou zaměřené na manažerské i osobní vzdělávání. Pro Vaši účast kontaktujte přímo lektorku, p. Langerovou, po dohodě je možná i doprava z Brna zdarma.

Více informací na webu OHK Přerov, v sekci: kalendář akcíZáří 2012

Den česko-slovenských podnikatelek a manažerek


Ilustrační obrázekIlustrační obrázekJednatelka společnosti se zúčastnila VIII.ročníku pracovní konference s názvem Vzájemná spolupráce=úspěch. Přítomné ženy z oblasti podnikání, politiky i školství dokázaly vytvořit velmi otevřené prostředí se vzájemným networkingem.

Program v PDF zde.Srpen 2012

Pozvánka na Mezinárodní festival
vzdělávání dospělých v Olomouci


Ilustrační obrázekJednatelka společnosti je v rámci konference garantem
a vystupujícím v sekci Ženy manažerky, podnikatelky - riziko nebo výzva?

Více informací, program a přihláška jsou zde.
FotogalerieČerven 2012

Podnikatelky na Kloboukové párty


Viceprezidentka Moravské asociace podnikatelek a manažerek Pavlína Langerová pořádala setkání podnikatelek a jejich hostů, nazvané Klobouková párty.

Více informací v příloze.Květen 2012

Projekt CZ. 1.04/2.1.01/44.00023 „RODINA I PRÁCE“ - příručka


Projekt CZ. 1.04/2.1.01/44.00023 „RODINA I PRÁCE“ , který podpořil celkem 117 rodičů pečujících o děti do 15 let při sladění práce a rodiny, skončil k 30. 4. 2012.
Výstupy z projektu, informace z mist realizace, praktické rady od právníka a příběhy účastnic projektu jsou zpracovány v příručce, která je ke stažení v barevné i černobílé verzi. Více informací v příloze.

ČB příručka v pdf
B příručka v pdfProjekt CZ. 1.04/2.1.01/44.00023 „RODINA I PRÁCE“ - tisková zpráva


Ilustrační obrázekIlustrační obrázekProjekt CZ. 1.04/2.1.01/44.00023 „RODINA I PRÁCE“ podpořil celkem 117 rodičů pečujících o děti do 15 let při sladění práce a rodiny. Praktické vzdělávací semináře úspěšně absolvovalo 79 osob, bilanční diagnostiku úspěšně prošlo 70 osob, 20 žen prošlo praxí pod vedením kouče a získalo práci na částečný úvazek na nejméně půl roku.

Tisková zpráva v pdfDuben 2012

Zvolení do poradního výboru Rady vlády ČR


Ilustrační obrázekJednatelka společnosti a předsedkyně Regionálního klubu Brno Moravské asociace podnikatelek a manažerek Pavlína Langerová byla zvolena jako členka Výboru pro sladění pracovního,soukromého a rodinného života Rady vlády ČR pro rovné příležitosti žen a mužů. Náplň její práce je v pracovní skupině, která se zabývá potřebami zaměstnankyň a zaměstnanců, kteří pečují o děti mladší než 15 let - viz zákon č.108/2006 Sb. o sociálních službách.Březen 2012

První společné setkání českých a rakouských firem na velvyslanectví České republiky ve Vídni


Ilustrační obrázekIlustrační obrázekJednatelka společnosti se zúčastnila pracovního a podnikatelského setkání na velvyslanectví ve Vídni. Setkání moderoval přední ekonom, Tomáš Sedláček, PhD. Mluvilo se o ekonomické krizi a byl i prostor pro vzájemný networking mezi firmami.

PřihláškaÚnor 2012

Konference k projektu Vysokého učení v Brně


Ilustrační obrázekIlustrační obrázekSpolečnost AUDICA byla realizátorem projektu Efektivní využití ICT ve výuce. Zhodnocení projektu moderovala jednatelka společnosti za účasti vrcholových politiků a zástupců škol i firem na závěrečné konferenci v Brně. Z projektu vznikla publikace pro efektivní využívání informačních a komunikačních technologií, která je velmi vysoce hodnocena.

FotogalerieLeden 2012

Konference k projektu "INOVACE A OVĚŘOVÁNÍ ŠKOLNÍHO VZDĚLÁVACÍHO PROGRAMU PILOTNÍ ŠKOLY"


Ilustrační obrázekIlustrační obrázekJednatelka společnosti Pavlína Langerová vystoupila na konferenci s vyhodnocením vzdělávání pedagogických pracovníků.
V tomto projektu působila jako lektor, kdy připravila vzdělávací program na komunikaci, zvládání stresu a konfliktů a týmovou spolupráci pro pedagogy školy, kteří v současné době vzdělávají žáky se speciálními vzdělávacími potřebami. Vzhledem k tomu, že škola je jednou z několika vybraných škol pro pilotní ověřování ŠVP pro ZŠ speciální I a II, je důležité pro realizaci nových moderních metod a forem práce s těmito žáky. Proto se pedagogové vzdělávali nejenom v odborných, ale i sociálních dovednostech.

http://www.ibsenka.czProsinec 2011

Setkání podnikatelek


Ilustrační obrázekJednatelka společnosti a zároveň předsedkyně regionálního klubu Brno Moravské asociace podnikatelek a manažerek Pavlína Langerová pořádala v hotelu Voroněž vánoční setkání podnikatelek a jejich hostů. Všech 160 účastníků ocenilo bohatý program a přítomnost hlavního hosta, významného fotografa, pana Jadrana Šetlíka - viz reportáž na webu podnikatelek.

Ilustrační obrázek www.setlik.cz
www.podnikatelky.euPředmět Veletrhy a výstavy na VŠE v Praze


Ilustrační obrázekJednatelka společnosti Pavlína Langerová opět přednáší tento předmět na VŠE v Praze. Čeští i zahraniční studenti hodnotí interaktivní formu výuky velmi pozitivně.

http://www.vse.cz

 

Listopad 2011

Novinka- seminář "Stereotypy versus realita aneb Jak uspět ve společnosti plné změn"


Stereotyp je zevšeobecňující mínění o skupinách nebo objektech. Jde o šablonovitý způsob vnímání, posuzování
a hodnocení toho, k čemu se vztahuje. Není výsledkem přímé zkušenosti, je přebírán a udržuje se tradicí.

Stereotyp je navyklý způsob jednání.

Významnou roli při soužití a interakci lidí v multikulturní realitě hrají předsudky a stereotypy. Naučit se zacházet s vlastními stereotypy, poznat jejich kořeny, povahu, fungování a zároveň si uvědomit, v čem nám stereotypy pomáhají a v čem naše vnímání světa omezují, patří k prioritám vzdělávání v tomto 1-denním semináři.

"Pokud si své automatické představy - stereotypy a předsudky - uvědomíme, můžeme jejich vliv omezit a změnit je!"

Více informací na vyžádání.
Účastníci semináře se naučí, co brání rozvoji myšlení a dobré komunikaci na pracovišti. Zodpoví si také následující otázky:

Jak působí stereotypy na kvalitu jednání? Na firmu? Na osobu, která stereotypu uvěří? Existují rozdílné pohledy na stereotypy? Pokud ano, co je příčinou?

Pokud chce pracovník či manažer obstát, potřebuje umět přijímat nové informace a umět je zároveň porovnat s vlastními zkušenostmi a vybrat to nejlepší pro svůj typ práce?

 

Září 2011

Tisková zpráva z projektu Rodina i práce


Účastníci projektu již nastupují po supervidovaných praxích do zaměstnání na zkrácené úvazky. Z prvních reakcí od nich samotných i od zaměstnavatelů je zřejmé, že díky bilanční diagnostice a soustavné podpory od kouče a psychologa se podařilo, že obě strany jsou spokojené a motivované. Je zřejmé, že čas na přípravu účastníků do praxe byl potřebný, stejně tak, jako výběr zaměstnavatelů, kteří krácené úvazky uvítali
a podporují je. Více v tiskové zprávě.

Tisková zpráva v pdf

 


Červen 2011

Certifikace na koučování a vzdělávání dospělých

obr.: certifikáty
Jednatelka společnosti, Bc.Pavlína Langerová, se stala certifikovanou lektorkou v oblasti koučování, poradenství a vzdělávání dospělých s použitím metody Balance Management

Certifikát v pdf
Rozsah certifikace v pdf

 

Projekt Rodina i práce je v druhé fázi realizace

obr.: konzultace účastníků s psychologem a koučem
Účastnice a účastníci projektu již mají za sebou semináře z oblasti sebeprosazení, komunikace a time managementu, zakončené bilanční diagnostikou a zpracovaným kariérním plánem od psychologa.

V současné době probíhají další klíčové aktivity projektu, realizace supervidovaných praxi a Realizace zajištění zaměstnání, kterých se účastní vybraní účastníci projektu.

Pro všechny, co absolvovali bilanční diagnostiku, jsou připraveny konzultace a koučování pod vedením odborníků, kouče a psychologa.

Pomáhají tak k lepšímu zapracování účastníků projektu na praxi a sladění očekávání i s budoucím zaměstnavatelem. Účastníci mají možnost formou zkráceného úvazku po dobu 6 měsíců pracovat u zaměstavatelů, které ve spolupráci s vytipovanou agenturou práce odpovídají nabídce na pracovní zařazení v rámci bilanční diagnostiky a kariéry.

Projekt Rodina i práce - leták v pdf
http://www.esfcr.cz/projekty/rodina-i-prace

 


Duben 2011

Podnikatelské setkání s paní Margitou Fuchsovou,
bývalou velvyslankyní v Keni

obr.: ilustračníJednatelka společnosti a předsedkyně RK MAPM Pavlína Langerová uspořádala pracovní setkání o podnikání v České republice a Keni. Hostem byl i hudební producent a podnikatel Karel Vágner, v panelové diskuzi usedla i prezidentka podnikatelek, ing.Olga Girstlová.

obr.: ilustrační

Fotogalerie zde -->

 


Komunikace vědy a výzkumu

obr.: ilustračníspolečnost AUDICA připravila seminář pro Ústav teoretické a experimentální elektrotechniky v Brně s odborníkem na vědu a výzkum, doktorem Otakarem Fojtem.
Ten pracuje od roku 2003 jako vědecký atašé Britského velvyslanectví v Praze, kde se věnuje právě rozvoji česko-britských vztahů v oblasti vědy, moderních technologií a inovací.

obr.: ilustračníÚčastnici z řad akademiků velmi ocenili praktické znalosti a novinky nejen z oboru vědy, inovací, ale i ochrany duševního vlastnictví a patentování.

www.ietbrno.eu


Březen 2011

Kulaté stoly v rámci projektu Rodina i práce

obr.: ilustračníKulaté stoly na tema "Sladeni pracovniho a rodinneho zivota" navazují na praktické semináře a bilanční diagnistiku. Jsou koncipovány jako diskuzní setkání účastníků projektu se zástupci společnosti AUDICA, různých úřadů a potenciálních zaměstnavatelů, u kterých mohou účastnice absolvovat pracovní praxi.
Témata se zaměřila hlavně na téma návratu rodičů s dětmi do 15 let na trh práce a na vzájemné sdílení zkušeností účastnic projektu - příkladů dobré praxe.
obr.: ilustračníDobře byla hodnocena účast právničky, specialistky na pracovní právo. Ta odpovídala na písemné i ústní dotazy účastnic projektu týkající se jejich situace a zapojení se opět do pracovního procesu.
Vše o rodinné politice města Brna lze nalézt na webových stránkách:
http://www.brno-prorodiny.cz

Publikace, které byly vydány na podporu rodičů s malými dětmi a jejich opětovné zapojení na trh práce:

Nesnadné neznamená nemožné; Specifické potřeby pečujících rodičů na trhu práce : Nesnadne_neznamena_nemozne.pdf

Katalog prorodinných organizací a služeb ve měste Brně:
Katalog prorodinných organizací.pdf


Výbor pro sladění pracovního, soukromého a rodinného života v Praze

Jednatelka společnosti Pavlína Langerová se zúčastnila zasedání výboru v Praze. Témata byla velmi aktuální a týkala se i zaměření projektu Rodina i práce, jehož nositelem je společnost AUDICA.

Program jednání:

  1. 1. Shrnutí uplynulé doby od minulého jednání Výboru
  2. 2. Diskuse nad návrhem MPSV týkajícím se tzv. Sociální reformy
  3. 3. Systémové změny v průběhu nastavených pravidel (např. mateřská, rodičovská)
  4. 4. Alternativní formy práce jako nástroj slaďování rodinného a pracovního života v různých etapách života
  5. 5. Důchodová reforma s ohledem na rovné příležitosti

www.vlada.cz


Únor 2011

Kulatý stůl v Poslanecké sněmovně v Praze

Setkání v Holiday InnJednatelka společnosti AUDICA, paní Pavlína Langerová, se aktivně zúčastnila 14.2. 2011 Kulatého stolu v Praze, v Poslanecké sněmovně, v rámci své práce ve Výboru pro sladění pracovního, rodinného a pracovního života Rady vlády pro rovné příležitosti žen a mužů. Prezentovala zde vlastní projekt Rodina a práce a aktuální poznatky z něj.

Setkání v Holiday InnMluvila mimo jiné hlavně o zájem účastníků projektu o práci na zkrácené úvazky po MD nebo RD.

Nejen toto téma, ale i např.celkové téma zaměstnávání žen po MD, otcovské dovolené či rozvoje následné kariéry bylo prezentováno v rámci závěrečné diskuze. Zápis budou zveřejněn na webu Vlády ČR.

pozvánka zde -->
www.vlada.cz

Dotované kurzy marketingu CIMA

Společnost AUDICA spolupracuje na kurzech CIMA se společností ICV.

více zde -->

Prosinec 2010

V příštím roce jsou pro vás připaveny nejen zajímavé semináře,ale i manažerská snídaně s panem Tomio Okamurou, viceprezidentem Asociace českých cestovních kanceláří
a agentur (AČCKA) a zároveň i jejím tiskovým mluvčím a panem doktorem Otakarem Fojtem z Britské ambasády, který organizoval v Brně setkání v Novém kampusu Masarykovy univerzity s následníkem trůnu, princem Charlesem, princem
z Walesu (Charles Philip Arthur George, narozen 14. listopadu 1948) je nejstarší syn britské královny Alžběty II. a jejího manžela prince Philipa. Je následníkem trůnu 16 suverénních států, mimo Spojeného království.

Říjen 2010

Setkání podnikatelek a jeich hostů ve fitcentru Zone4you1) "Podzimní setkání podnikatelek"
Jednatelka společnosti a předsedkyně RK MAPM Pavlína Langerová pořádá setkání podnikatelek a jejich hostů ve fitcentru ZONE4YOU.

reportáž č.1 ze setkání zde -->
reportáž č.2 ze setkání zde -->

více zde -->

2) Konference "Rovné příležitosti a slaďování práce
a rodiny v regionech"
v Brně, 14.10. 2010 v hotelu Holiday Inn.

Setkání v Holiday InnJednatelka společnosti, Pavlína Langerová, prezentovala na konferenci i vlastní projekt z OP LZZ Rodina i práce. Ten je zaměřen na podporu rodičů, pečujících o děti do 15 let a jejich návrat na trh práce při zachování fungující rodiny.

více zde -->

Září 2010
Pro velký zájem pořádáme opět seminář pro asistentky . Místo konání je Břeclav, Okresní hospodářská komora. Z Brna je možno domluvit cestu autem s lektorkou. více zde -->

Srpen 2010
Foto ze seminářů Rodina i práce více zde -->

Červenec 2010
Projekt rodina i práce úspěšně pokračuje! více zde -->

Červen 2010
Jednatelka společnosti AUDICA prezentovala projekt Rodina i práce na ČT2
více zde -->

Květen 2010

Společnost AUDICA, s.r.o. právě zahajuje realizaci projektu
Rodina i práce“ CZ.1.04/2.1.01/44.00023.

Projekt „ Rodina i práce“ je spolufinancován z prostředků ESF prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost
a státního rozpočtu ČR.

Projekt je zaměřen na podporu rodičů pečujících o děti do 15 let věku.
Hlavním cílem projektu je poskytnout účastníkům maximální podporu při návratu a uplatnění se na trhu práce. A to formou praktického vzdělávání
a praxe ve vybraném oboru s důrazem na individuální možnosti a schopnosti účastníka. Každý účastník si dobře osvojí dovednosti nutné pro uplatnění na trhu práce.

Vše je ZDARMA v místě bydliště nebo blízkém okolí. PŘÍSPĚVEK NA HLÍDÁNÍ DĚTÍ! Občerstvení připraveno! PROPLACENÍ CESTOVNÉHO!

Projekt „ Rodina i práce“ je spolufinancován z prostředků ESF prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost
a státního rozpočtu ČR.

Přihlaste se již nyní: projekt@audica.cz


Duben 2010
Březen 2010
Veletrhy a výstavy jsou vyučovacím předmětem na vysokých školách. více zde -->

Business oblečení.více zde -->

Únor 2010
Každý může číst a psát. více zde -->Leden 2010
Jak zvládnout konflikt. více zde -->

Prosinec 2009
Jmenování do Výboru vlády pro sladění pracovního, rodinného
a soukromého života. více zde -->

Listopad 2009
Rétorika jako součást manažerských dovedností. více zde -->
Modrý oceán. více zde -->


Říjen 2009
Nové otevřené kurzy na měsíc říjen:
Kurz "Trénink veletržního týmu"
Kurz "Profesionální prezentační dovednosti, praktická rétorika"


Září 2009
Nové otevřené kurzy na měsíc říjen:
Kurz "Trénink veletržního týmu"
Kurz "Profesionální prezentační dovednosti, praktická rétorika"


Červen 2009
Společnost AUDICA se zúčastnila semináře o dotacích pro firmy.
Byla zařazena JM krajem mezi agentury, které dokážou zákazníkům projekt napsat i jej následně monitorovat. Více informací zde


Květen 2009


1.     Jak se stát řečnickou hvězdou
2.    Veletrh jako lék na krizi
3.    Brno business breakfast


 


Duben 2009

Aktuálně otevřený kurz: Prezentační dovednosti

Březen 2009

Moravská asociace podnikatelek a manažerek sdružuje podnikající a podnikavé ženy, více informací zde.

Únor 2009

Valentýnské setkání brněnských podnikatelek

V únoru uspořádal Regionální klub Brno Moravské asociace manažerek a podnikatelek Valentýnské setkání, jehož se zúčastnily i významné dámy města Brna, Anna Procházková, náměstkyně hejtmana Jihomoravského kraje, a Barbora Javorová, členka Zastupitelstva města Brna. Čestné hosty přivítala prezidentka MAPM a předsedkyně RK Brno, paní Olga Girstlová. Spolu s Pavlínou Langerovou, členkou výboru MAPM, pak informovaly přítomné dámy o plánovaných akcích, například o květnové konferenci Žena tvůrčí osobnost třetího tisíciletí v New Yorku, otevření Asistenčního centra na podporu podnikání žen či o projektu manažerských snídaní s významnými osobnostmi, z nichž první se již uskutečnila.

Generálním partnerem večera byla francouzská firma Payot Paris, která před očima návštěvnic prezentovala na modelce omlazující pleťovou masku, a následovala ukázka extravagantního a společenského účesu, který v daném stylu doplnila líčením Michaela Lejsková ze Salonu Le Monde. Další část večera patřila ukázce diamantů společnosti Diamonds International Corporation – D.I.C. a program zakončil předvedením valentýnských květinových vazeb florista Jaromír Kokeš, který svou prezentaci okořenil barvitým povídáním a zážitky ze své profese.